Результати півфінальних матчів Кубку області

22 квітня завершились півіфінальні матчі Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року. Обидва матчі завершились з великими рахунками команд-фаворитів.

Буревісник - Вентура поюс - 4:1 (3:0)
Арбітр: Махно Геннадій
Асистенти арбітра: Шаповалова Анастасія, Долока Карина
Голи: Нешреба Олег, 12 (1:0); Чемирис Тарас, 33 (2:0); Глущенко Анлрій, 35 (3:0); Деркач Віталій, 50 (3:1); Бралін Радіон, 90 (4:1)

"Буревісник" підтвердив статус фаворита в матчі. Після осічки головного конкурента в Кубку команди "Інгулець" впевнено можна сказати, що гравці "Буревісника" вийшли на гру більш чим мотивовані та налаштовані. Вже в першому таймі було зрозуміло, що команда "Буревісник" не втратить переваги і здобуде путівку до фіналу Кубку Кіровоградської області. Тому 4:1 і "Буревісник" втретє гратиме в фіналі Кубку.

Олімпік - ФК Головківка - 0:6 (0:2)
Арбітр: Кириченко Ярослав
Асистенти арбітра: Поркуян Євген, Пилипенко Ярослав
Голи: Кибальчук Дмитро, 22 (0:1); Кибальчук Дмитро, 37 (0:2); Тимченко Олексій, 60 (0:3); Кибальчук Дмитро, 66 (0:4); Кибальчук Дмитро, 81 (0:5); Вдовіченков Андрій, 84 (0:6)
Попередження: Кулакевич Андрій, 13; Осипчук Микола, 51; Терпелов Євген, 75

Початок матчу не передбачав розгромного результату. Обидві команди показували рівну гру, але лише до 22 хвилини. Після помилки центрального захисника "Олімпіка" команда ФК "Головківка відкрила рахунок в матчі. Після того як "Головкіці" подвоїли рахунок вони повність переломили хід гри на свій бік. Впевнено контролювали гру і лише збільшували рахунок в матчі впевнено крокуючі до фіналу Кубку області. Наприкінці другого тайму гравці "Олімпіка" могли забити гол престижу, але нападкик "Кіровоградців" обігравши воротаря не зміг влучити в порожні ворота. 6:0 і "Головківці" в фіналі Кубку. Слід відзначити, що "покером" в цьому матчі відзначився Кибальчук Дмитро, який посідає перше місце в спискі бомбардирів Кубку Кіровоградської області.
Переглядів (638)