Виконком КОФФ15 квітня 2015 року відбувся Виконавчий комітет Кіровоградської обласної федерації футболу.

З першого питання було обговорено та затверджено регламент чемпіонату Кіровоградської області з футболу сезону 2015 року зі змінами та доповненями:

Зміни та доповнення регламенту чемпіонату області

Стара редакція

Нова редакція

Стаття 11. Система проведення змагань

а) перша група:   кількість команд;

б) друга група:    кількість команд.

Команди, які беруть участь в чемпіонаті Кіровоградської області з футболу розподілятимуться на дві підгрупи «Схід» та «Захід». По завершенню двох кіл в підгрупах відбудеться фінальний турнір до якого виходять по дві кращі команди з кожної підгрупи з «золотими» набраними очками. Інші команди повинні зіграти стикові матчі вдома та на виїзді для визначення місця в чемпіонаті.

Стаття 16. Неявка команди на гру або відмови від участі в змаганнях

·         За неявку на гру без поважної причини, команді зараховується поразка (0:3), супернику – перемога (3:0) та мінус три очки в таблиці з команди яка не зявилась на гру.

·         Вихід з ладу  автотранспорту не є поважною причиною.

·         Якщо команда-гостей спізнюється на гру то команда – господар та бригада арбітрів повинні чекати команду яка спізнюється до того часу поки «світовий день» дозволяє провести матч.

·         За неявку на гру без поважної причини, команді зараховується поразка (0:3), супернику – перемога (3:0) та мінус три очки в таблиці з команди яка не зявилась на гру. Очки в залік обласної спартакіади нараховуватись не будуть.

·         Якщо вийшов з ладу автотранспорт команда в термін 5 днів повинна надати довідку з ДАИ для підтвердження, що дійсно відбулась поломка автотранспорту в іншому разі не виїзд вважатиметься без поважної причини.

·         Якщо команда-гостей спізнюється на гру то команда – господар та бригада арбітрів повинні чекати команду яка спізнюється не більше однієї години.

·         Запізнення команди – господаря, якщо команда – гостей та бригада арбітрів готові розпочати матч виключається.

Стаття 36. Облік порушень, допущених футболістами в іграх

·  Футболіст, строк дискваліфікації якого не закінчився, не може брати участь в наступних іграх.

Футболіст, строк дискваліфікації якого не закінчився, не може брати участь в наступних іграх. Якщо дискваліфікація не закінчується в одному чемпіонаті то дискваліфікація гравця переноситься на новий чемпіонат, окрім накопичених попереджень та вилучень які відстороняють гравця на одну гру.


 
Другим питання Виконкому було затвердження регламенту Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року, який в порівняні з минулорічним розіграшем Кубку залишився без змін.

Третім питанням було затвердження голів Комітетів Кіровоградської обласної федерації футболу:

Комітет міні-футболу (футзалу) – Винокуров Віталій Миколайович

Навчально-методичний комітет – Собко Сергій Григорович

Комітет арбітрів – Махно Геннадій Юрійович

Комітет по роботі зі ЗМІ – Пилипенко Ярослав Михайлович

Комітет делегатів – Безсмертний Віктор Анатолійович

Комітет ветеранів – Головатенко Анатолій Степанович

Комітет жіночого футболу – Москалець Григорій Васильович

Комітет з розвитку футболу в регіонах – Махно Юрій Іванович, Лисицький Сергій Іванович, Корінний Олександр Олександрович

Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань – Скрипка Андрій Михайлович

Комітет дитячо – юнацького футболу – Костиря Ігор Павлович

Комітет професіонального футболу – Ольшевський Сергій Олександрович


Останнім питанням було взято до відома хід проведення першості Кіровоградської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд сезону 2014/2015 р.р. та хід проведення обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Переглядів (629)