"Кубок відкриття" 2015

Після декількох років перерви завдяки ФК "Зірка" відродився традиційний "Кубок відкриття" міста Кіровоград.
Участь в кубку сезону 2015 року взяли 13 команд.

Відкривали кубок команди "Сокіл-Металург" Соколівка, які є постійними учасниками змагань з футболу (футзалу) та "Дніпро" -новостворена команда, яка нещодавно з’явилась на футбольній карті Кіровограда. За рівної гри першу стовідсоткову нагоду відкрити рахунок мали якраз новачки "Дніпро", але дякуючи голкіперу "Сокола" Костянтину Довжанському рахунок відкритим не був. Після цього гравці Соколівкі дещо увімкнулись і почали тиснути на суперника ,чим заслужено здобули перемогу з рахунком 1:0.

В дургому матчі зустрічались команди "КДЮСШ-2" -тренер Сергій Симогулов та "Зірка-99"- Андрій Антонов. В достатньо цікавому матчі мінімальну перемогу з рахунком 1:0 здобули вихованці Андрія Антонова.

Матч між "Нивою" та "Агроспортом" завершився нічиєю 1:1. Гравці ниви перші вийшли вперед і нібито контролювали хід поєдинку, але суперник зміг скористатися помилкою захисників і зрівняти рахунок. В серії післяматчевих 11 - ти метрових ударів сільнішими виявились гравці "Агроспорта" 3:2.

Ще в одному матчі 1/8 фіналу перемогу здобула команда "Зірка-98" тренер Сергій Таран. Перемагаючи суперника, команду "Євгеніка", з рахунком 2:0 все таки пропустили 1 м’яч, але перемогли суперника з рахунком 2:1.

В останньому матчі цієї стадії зустрічались команди "Буревісник" та новостворена футбольна команда "Земельник", яка до сьогодення постійно приймала участь в футзальних змаганнях. За рівної гри більш злагоджено зіграли підопічні Сергія Собко, саме тому і заслужено здобули перемогу з рахунком 2:0.

В матчі чвертьфіналу між командами "Зірка-2" та "Сокіл-Металург" інтриги не виявилось. Спочатку було призначено 11 - ти метровий удар в бік воріт "Соколівців", але гравці "Зірки" не змогли його реалізувати, а вже потім підопічні Вадима Бондаря вколотили 3 безвідповідні мячі в ворота суперника. 3:0 і "Зірка-2" в півфіналі.

В другому чвертьфіналі достатньо легку перемогу здобула команда "Зірка-99" над "Агроспортом" з рахунком 3:1.

В матчі "Зірка-98" та "Буревісник" достатньо цікавий футбол продемонстрували обидві команди і долю путівки до півфіналу вирішувала футбольна лотерея в якій сильніші виявились гравці "Буревісника"  5:4.

Останнім чвертьфінальним поєдинком був матч між чемпіоном та переможцем кубку міста Кіровограда сезону 2014 року та срібним призером чемпіонату міста Кіровограда 2014 року. Вболівальники не пошкодували побачивши цей поєдинок, швидкісні атаки, відмінні дії воротарів та захисників. Отже справедливим було і те, що переможця виявляла серія піляматчевих 11 - ти метрових ударів. Андрієно Роман промахнувшись з позначки дав змогу гравцім команди "ІКАР" перемогти і підопічні Сергія Тарана цим скористались в повному обзязі і вийшли до півфіналу.

У півфінальному поєдинку між командами "Зірка-2" та "Зірка-99" фаворитом виглядали більш старші гравці команди "Зірка-2". Але саме підопічні Андрія Антонова за 5 хвилин до завершення матчу відкрили рахунок чим серьозно зробили заявку на вихід до фіналу, але за хвилину до завершення матчу підопічні Вадима Бондаря зрівняли рахунок з 11 - ти метрової позначки 1:1. В футбольній лотереї сильніші виявились підопічні Андрія Антонова 3:2.

В другому півфіналі між командами "Буревісник" та "ІКАР" основний час не виявивив сильнішого тому, як і в першому півфіналі так і тут долю другого фіналіста вирішили післяматчеві 11 - ти метрові удари в яких перемогу здобули підопічні Сергія Собко з рахунком 3:2.

У фінальному матчі між командами "Зірка-99" та "Буревісник" перемогу здобули підопічні Андрія Антонова з рахунком 4:0.

Якби до початку турніру проводилось опитування не думаю, що хтось міг би стовідсовтково сказати, що  команда "Зірка-99" сможе перемогти. Наймолодші учасники "Кубку відкриття", ще раз підтверджують, що в кубкових матчах можна очікувати будь що. Тому заслужену перемогу здобула команда "Зірка-99" тренер Андрій Антонов. З такою швидкістю футбольного росту, не загорами, ці гравці досягнуть найвищих результатів.
Переглядів (1648)