Складання тесту FIFA арбітрами КОФФ

03 квітня 2015 року на стадіоні "Зірка"  відбулось складання фітнес тесту ФІФА та правил гри з футболу арбітрами федерації футболу Кіровоградської області, рекомендованих для проведення Всеукраїнських змагань серед аматорських, вищих навчальних закладів та дитячо - юнацьких команд на І півріччя 2015 року.


на фото: Нерода Віталій, Федан Денис, Жадан Ярослав, Шаповалова Анастасія, Долока Карина, Бондаренко Ігор, Голуб Олександр, Ліпєй Євген.


Фітнес тест складається з двох частин:
  • Перша частина тесту 6 відрізків по 40 метрів відповідно до вимог ФІФА потрібно вкладатися в норматив 6.2 секунди. 
  • Друга частина складається з інтервального тесту 24 відрізки по 200 метрів, 150 метрів біг за 30 секунд та 50 метрів ходьба за 35 секунд.

Після завершення фітнес тесту арбітри пройшли тестування на знання правил гри, який складається з 12 запитань та має 4 варіанти відповідей, успішно вважається зданий тест, якщо арбітр допустить не більше 3 помилок.
 
8 арбітрів з 10, які рекомендовані, успішно, але не без нарікань комісії, склали тестування з фізичної та теоритичної підготовки, ще два арбітри проходитимуть тестування в м. Київ 14 квітня.

Також дане тестування вперше спробували скласти арбітри "школи футбольного арбітра" набору 2015 року, які виконали першу частину фітнес тесту та скорочену інтервальну частину тесту 10 відрізків. В цілому "молоді таланти" нашої області справились з покладеним на них завданням.


на фото арбітри Всеукраїнських змагань разом з арбітрами "Школи футбольного арбітра" набору 2015 року, які складали тестування ФІФА, а саме: Шмалько Костянтин, Удовенко Сергій, Лебединський Дмитро, Кравченко Олексій, Скрипка Максим, Ігнатьєв Євген, Довженко Катерина, Удовенко Євген, Мошнягун Олексій.

Переглядів (770)