Розв’язка спартакіади з футзалу серед збірних команд районів

Завершились обласні змагання з фут залу в залік обласної спартакіади серед збірних команд районів.

Вісім кращих збірних команд районів були за жеребом розподілені на дві групи по 4 команди.

Група 1

Перемогу в цій групі здобула команда Новоукраїнського району яка переграла своїх суперників в трьох зустрічах дала тим самим здобули місце у фінальному поєдинку.


Друге місце посіла команда з Олександрівського району хоча в перший ігровий день «Олександрівці» програли два матчі і лише в останньому змогли здобути перемогу та змогу грати в матчі за 3-4 місце.


Третє місце посіла команда Новоархангельського р-н. Яка в першому матчі обіграла суперників з Олександрівського району, в другому матчі їм дещо не пощастило з командою Устинівського району. В останньому матчі перемагаючи в команди Новоукраїнського р-н з рахунком 1:0 все таки поступились 2:1.


Останнє місце посіла команда Устинівського району, яка в цьому році дещо розчарувала своєю грою.


Група 2

В цій групі до фінального сигналу не було зрозуміло хто посяде яке місце у всіх команд до останнього матчу була рівна кількість очок і тому все вирішували останні матчі.


Перемогу здобула команда Маловисківського району, яка в останньому турі переграла команду Кіровоградського району з рахунком 4:1.


Другими стали гравці команда Голованівського району, які в останньому турі зіграли в нічию з Петрівським районом 1:1, і маючи з цим же суперником однакову кількість очок стали вище в турнірній таблиці дякуючи кращій різниці забитих та пропущеним м’ячів.


Третє місце посіла команда Петрівського району.


Четвертими дещо не очікувано стала команда Кіровоградського район, яка в минулому році грала в фінальному матчі.


Стикові матчі

Гра за 7-8 місце не відбулась так як не задоволені своєю грою гравці команди Устиніського району не захотіли чекати свою стикову гру.


Гра за 5-6 місце видалась достатньо цікавою. Безліч гольових моментів як біля воріт однієї команди так і біля воріт іншої, але перемогу в цьому матчі здобули більш кваліфіковані гравці Новоархангельського району з рахунком 5:2.


В грі за 3-4 місце достатньо легку перемогу здобули гравці Олександрівського району 6:0.


У фінальному матчі прогнозовано перемогу здобула команда Новоукраїнського району перегравши суперників з Маловисківського району з рахунком 5:4.


Отже Новоукраїнський район переможець змагань. Команда з Маловисківського району посіла друге місце. Третіми стали гравці з Олександрівського району.Переглядів (651)