Спартакіада зональні змагання


Завершились зональні змагання з футзалу в залік обласних спортивних ігор. Цього року в зональних змаганнях взяли участь 19 збірних команд районів. Не змогли прийняти участь Онуфріївський р-н та Світловодсьий р-н. В свою чергу всі команди були розподілені на 4 групи. Три з яких по 5 команд і одна 4 команди. Ігри трьох груп із 4 проходили на майданчику спорткомплексу «СДЮШОР-2». Ще одна група проходила в смт. Побузьке.

В першій групі без проблем путівку до фінальної частини здобула збірна Олександрівського р-н. За другу путівку велась боротьба одразу між трьома збірними, але більш поталанило команді з Маловисківського району.

В другій групі без втрати очок свою путівку здобули гравці Новоукраїнського р-н. Другу путівку здобула команда «Петрівського р-н, набравши однакову кількість очок зі збірною Бобринецького р-н, але маючи перевагу в особистій зустрічі.

В третій групі як і передбачалось до фінального етапу вийшли Кіровоградський р-н та Устинівський р-н. Хоча достатньо цікаву гру продемонстрували гравці з Добровеличківського р-н, але їм дещо не поталанило для здобуття путівки в фінальну частину змагань.

В четвертій групі яка відбувалась в смт. Побузькому хоча і визначилися два фіналісти, але там відбувся дещо, м’яко кажуть, «балаган». Грали по своїх правилах, ігри проходили не в два дні а в один, напевно щоб вистачило коштів і на харчування футболістів чи тренерів. Одним словом якщо хотіли б побачити повну протилежність змагань в Кіровограді треба було їхати в смт. Побузьке, де люди живуть не 90-ми і навіть не 80-ми, а напевно ще 50-60 – ми роками. Навіть коли господарям цієї групи хотіли допомогти більш кваліфіковані в цій справі люди з інших районів то відповідь була одна ми все знаємо. Отже до фінального етапу вийшли Голованівський р-н та Новоархангельський р-н, які будуть вимушені приїхати до Кіровограда і грати не по тим правилам по яким у них проходили зональні змагання тай ще і в два дні.

Через декілька днів дізнаємось склад груп фінальних змагань до яких вийшли 8 кращих збірних команд районів Кіровоградської області. А в же 20 та 21 березня відбудуться ігри фінальних змагань в спорткомплексі «СДЮШОР-2»

Переглядів (707)