КДК №5


У Понеділок, 23 лютого, Контрольно-дисциплінарний комітет Кіровоградської обласної федерації футболу  під час чергового засідання прийняв ряд рішень.

  • За грубий поштовх суперника руками після зупинки гри під час матчу 12-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між МФК«Кіровоград» і «DEAF», який відбувся 21 лютого 2015 року футболіста команди «DEAF» М. Манелюка дискваліфіковано на два матчі.


  • За удар суперника  після зупинки гри під час матчу 12-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між МФК«Кіровоград» і «DEAF», який відбувся 21 лютого 2015 року футболіста команди МФК«Кіровоград» І. Чабанюка дискваліфіковано на три матчі.


  • За грубий поштовх суперника руками  під час матчу 12-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «КДЮСШ-2» і «Огнеупор», який відбувся 22 лютого 2015 року футболіста команди «КДЮСШ-2» О. Тимошенка дискваліфіковано на два матчі.


Контрольно-дисциплінарний комітет Кіровоградської обласної федерації футболу нагадує учасникам змагань, що згідно регламенту змагань з футзалу, дисциплінарні санкції гравців переносяться на наступний чемпіонат.Переглядів (569)