КДК №4У
середу, 18 лютого, Контрольно-дисциплінарний комітет Кіровоградської обласної федерації футболу  під час чергового засідання прийняв ряд рішень.

  • За грубий поштовх суперника руками після зупинки гри під час матчу 11-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «DEAF» і «Фалькон», який відбувся 14 лютого 2015 року футболіста команди «DEAF» А. Гаваженка дискваліфіковано на два матчі.

  • За грубий поштовх суперника руками після зупинки гри під час матчу 11-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «DEAF» і «Фалькон», який відбувся 14 лютого 2015 року футболіста команди «Фалькон» І. Камінного дискваліфіковано на два матчі.

  • За бійку під час зупинки гри в матчі 11-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «DEAF» і «Фалькон», який відбувся 14 лютого 2015 року футболіста команди «DEAF» Р. Рибака дискваліфіковано на шість матчів.

  • За  неадекватну поведінку, до офіційної особи, після закінчення матчу 11-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між  «Пятихатками» і  «Техуніверситетом», який відбувся 15 лютого 2015 року гравець команди «П’ятихатки» А. Порошин отримав умовну санкцію з відстороненням від змагань з випробувальним терміном до завершення чемпіонату Кіровоградської області з футзалу.

Переглядів (646)