НШФА ІІ циклу навчання
У середу, 11 лютого, у Будинку футболу відбувся ознайомчий семінар слухачів «Національної школи футбольного арбітра» другого циклу навчання.

У відкритті заходу взяли участь асистент куратора системи арбітражу в професіональному футболі України Лучано Лучі, голова Комітету арбітрів ФФУ Василь Мельничук, інструктор ФІФА Віктор Дердо та керівник «Національної школи футбольних арбітрів» Ігор Іщенко.

«Ви є надією українського корпусу арбітрів, представляючи свої регіони. Ваша майбутня кар'єра арбітра буде цілком залежати від ваших бажань, старанності і працьовитості, а Комітет арбітрів ФФУ, у свою чергу, максимально сприятиме у набутті вами усіх необхідних професійних знань і навичок», - привітав учасників під час відкриття семінару Василь Мельничук.

Декілька слів настанови для молодих слухачів мовив і Лучано Лучі, який побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та проводити щоденну кропітку роботу заради їх виконання: «Національна школа футбольних арбітрів» протягом двох останніх років є найбільш важливим проектом у діяльності Комітету арбітрів Федерації футболу України. Ви повинні зрозуміти, що необхідно вести щоденну кропітку роботу, щоб досягти певних успіхів у майбутньому.

Зараз робота з арбітрами ведеться за допомогою дещо інших методів, ніж це було роками раніше. Якщо арбітр помиляється, потрібно йому допомагати, піклуватися про нього. Необхідно допомагати арбітру розібратися у своїх помилках і навчити його їх не повторювати та уникати в майбутньому. Саме в цьому і полягає наша щоденна робота з підвищення рівня українського арбітражу».

Після завершення вступної частини семінару відбулись педагогічне тестування арбітрів з Правил гри у футбол та презентація програми навчання для арбітрів групи підвищення майстерності НШФА. Учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог з фізичної підготовки, які пред’являються до арбітрів з футболу, та медичного огляду. Окрему увагу було приділено майбутнім асистентам арбітра, які дізналися про вимоги до їх спеціалізації у футболі.

Під час другої частини семінару арбітри провели аналіз відеоматеріалів з приводу трактувань та вимог ФІФА, УЄФА та ФФУ щодо базових положень Правил гри у футбол.

 
Переглядів (673)