Рішення КДК №2


У вівторок, 03 лютого, Контрольно-дисциплінарний комітет Кіровоградської обласної федерації футболу  під час чергового засідання прийняв ряд рішень.


  • За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем під час матчу 9-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «Пятихатками» і УВД«Олімп», який відбувся 31 січня 2015 року футболіста команди «Пятихатки» О. Порубая дискваліфіковано на три матчі.

  • За удар суперника, який не володіє м’ячем під час матчу 9-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «Техуніверситет-2» і «КІТ», який відбувся 01 лютого 2015 року футболіста команди «Техуніверситет-2» Ю. Мусікова дискваліфіковано на два матчі.

  • За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем під час матчу 9-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «Техуніверситет-2» і «КІТ», який відбувся 01 лютого 2015 року футболіста команди «КІТ» І. Ковальова дискваліфіковано на три матчі.

  • За грубий поштовх суперника після зупинки гри в матчі 9-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «DEAF» і «Крилья Советов», який відбувся 31 січня 2015 року футболіста команди «DEAF» В. Галицького дискваліфіковано на два матчі.

  • За нецензурний вислів на адресу арбітра під час матчу 9-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між «Сокіл» і «Атлетік», який відбувся 31 січня 2015 року футболіста команди «Сокіл» Є. Живицького дискваліфіковано на два матчі.

  • Розглянувши клопотання команди «Атлетік» та зібравши додаткові матеріали стосовно вилучення гравця команди «Атлетік» в матчі 8 туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу було прийнято рішення змінити дискваліфікацію гравцю команди «Атлетік» С. Веселому з трьох матчів на 2 матчі.

 


Переглядів (634)