Футзал 9 тур


Екстра ліга

 

"Інгульська шахта" (Кіровоград - "Шахтар" (Смоліно) - 7:7 (1:2)

Судья: Кириченко Ярослав; Коваленко Олексій

Голы: Божко Дмитро, 14 (0:1); Пашко Євгеній, 15 (0:2); Барбанов Сергій, 23 (1:2);Божко Дмитро, 26 (1:3); Августов Антон, 28 (2:3); Михайловський Андрій, 28 (2:4); Пашко Олександр, 33 (2:5); Піньковський Андрій, 40 (3:5); Піньковський Андрій, 45 (4:5); Божко Дмитро, 47 (4:6); Августов Антон, 49 (5:6); Красовський Руслан, 50 (6:6); Красовський Руслан, 50 (7:6); Божко Дмитро, 50 (7:7)

Предупреждения: Стовба Валентин, 20; Черепенко Олександр, 50; Воловик Вадим, 50

Удаления: Стовба Валентин, 24 (2ЖК)

 

"Водник" (Кіровоград) - "Енерго" (Обленерго) - 2:3 (1:2)

Судья: Коваленко Олексій; Швець Станіслав

Голы: Пономар Денис, 5 (1:0); Ютиш Ігор, 12 (1:1); Ісаєв Олександр, 16 (1:2); Чамуха Сергій - с пенальти, 30 (1:3); Радіонов Андрій - с пенальти, 50 (2:3)

Предупреждения: Дергаленко Олександр, 21; Радіонов Андрій, 47

Удаления: Дьяченко Дмитро, 30

 

"Пятихатки" (Кіровоград) - УВД "Олімп" (Спортклуб міліції) - 2:12 (1:6)

Судья: Кириченко Ярослав; Швець Станіслав

Голы: Карпінець Антон, 1 (0:1); Карпінець Антон, 5 (0:2); Порошин Андрій, 12 (1:2); Карпінець Антон, 14 (1:3); Карпінець Антон, 21 (1:4); Согутовський Дмитро, 22 (1:5); Слюсаренко Олександр, 24 (1:6); Чемерис Тарас, 33 (1:7); Чемерис Тарас, 39 (1:8); Карпінець Антон, 41 (1:9); Мизенко Олександр, 45 (2:9); Согутовський Дмитро, 47 (2:10); Чемерис Тарас, 48 (2:11); Карпінець Антон, 48 (2:12)

Предупреждения: Тимченко Віктор, 40; Кулик Віталій, 46

Удаления: Порубай Олег, 46

 

"Металург" (с. Соколівка) - "Техуніверситет" (КНТУ) - 3:2 (0:1)

Судья: Коваленко Олексій; Поркуян Євген

Голы: Гедерім Максим, 18 (0:1); Долованюк Вадим, 35 (1:1); Тимофієнко Сергій, 37 (2:1); Тимофієнко Сергій, 43 (3:1); Гедерім Максим, 50 (3:2)

Предупреждения: Тітов Олександр, 50

 

Перша ліга

 

"Техуніверситет-2" (КНТУ) - "КІТ" (Кіровоград) - 4:2 (2:0)

Судья: Пилипенко Ярослав; Копієвський Віктор

Голы: Швайка Дмитро, 12 (1:0); Коростієнко Віталій, 15 (2:0); Гаврош Микола, 28 (2:1); Марченко Станіслав, 39 (3:1); Воскобійник Сергій, 43 (4:1); Гаврош Микола, 50 (4:2)

Предупреждения: Ковальов Іван, 25; Гаврош Микола, 33; Єлін Єгор, 39; Душейко Олександр, 45

Удаления: Місіков Юрій, 41; Ковальов Іван, 41

 

"Євгеніка" (КДПУ) - "Бобринець" (Бобринець) - 3:7 (2:2)

Судья: Пилипенко Ярослав; Копієвський Віктор

Голы: Гречаний Геннадій, 10 (0:1); Квашенко Сергій, 17 (0:2); Кондратьєв Сергій, 21 (1:2); Кондратьєв Сергій - с пенальти, 25 (2:2); Квашенко Сергій, 26 (2:3); Ліщук Павло, 29 (2:4)

Потьомка Сергій, 44 (2:5); Квашенко Сергій, 45 (2:6); Шмалько Костянтин, 46 (3:6); Квашенко Сергій, 48 (3:7)

Предупреждения: Піньковський Геннадій, 25; Кондратьєв Сергій, 32; Мішин Сергій, 50; Шмалько Костянтин, 50

Удаления: Піньковський Геннадій, 30 (2ЖК)

 

"Чікаго-ЖЛ" (Кіровоград) - "Аграрій" (Технікум с/г механізації) - 3:3 (1:0)

Судья: Пилипенко Ярослав; Копієвський Віктор

Голы: Гайдук Олександр, 19 (1:0); Ветушко Богдан, 28 (1:1); Ветушко Богдан, 37 (1:2); Замніус Артем, 40 (2:2); Замніус Артем, 46 (3:2); Мельничук Павло, 50 (3:3)

Предупреждения: Подколзін Ярослав, 48; Бирса Ярослав, 49

 

"Земельник" (Кіровоград) - "Юніор" (Кіровоград) - 3:5 (1:2)

Судья: Пилипенко Ярослав; Копієвський Віктор

Голы: Кулібаба Максим, 1 (0:1); Кузьменко Віктор, 3 (0:2); Коптєлін Сергій, 13 (1:2); Берлов Павло, 29 (1:3); Лисак Олег, 35 (2:3); Хоменко Дмитро, 42 (3:3); Тєрпєлов Євгеній, 46 (3:4); Тєрпєлов Євгеній, 48 (3:5)

Предупреждения: Прокопенко Дмитро, 46; Хоменко Дмитро, 49

 

Друга ліга

 

"Єлизаветград" (Кіровоград) - "ДЮСШ-2" (Кіровоград) - 4:3 (3:1)

Судья: Поркуян Євген; Данілов Денис

Голы: Шрам Владислав, 4 (0:1); Нікітін Олександр, 6 (1:1); Парубець Ілля, 15 (2:1); Парубець Ілля, 18 (3:1); Павленко Максим, 28 (4:1);Шрам Владислав, 30 (4:2); Шрам Владислав, 44 (4:3)

Предупреждения: Тарасенко Леонід, 40; Філіппов Юрій, 46

 

"Україна" (Кіровоград) - "Динамо" (Червоновершка) - 8:6 (4:1)

Судья: Кириченко Ярослав; Дяденко Віталій

Голы: Сидоренко Юрій, 6 (1:0); Буртнік Роман, 10 (2:0); Гоценко Віталій, 12 (3:0); Терещенко Артем, 16 (3:1); Сидоренко Юрій, 21 (4:1); Ніколаєнко Ігор, 27 (4:2); Олійник Валентин, 36 (4:3); Ніколаєнко Ігор (в свои ворота), 37 (5:3); Сандул Максим, 41 (6:3); Терещенко Артем, 46 (6:4); Сидоренко Юрій, 47 (7:4); Харук Олександр, 47 (7:5); Сидоренко Юрій, 48 (8:5); Ніколаєнко Ігор, 49 (8:6)

Предупреждения: Харук Олександр, 10; Волков Віталій, 29

 

ФК "Грузьке" (с. Грузьке) - "Огнеупор" (Кіровоград) - 3:6 (0:2)

Кириченко Ярослав; Дяденко Віталій

Голы: Лопушнян Олексій, 4 (0:1); Вітряченко Ігор, 17 (0:2); Шкабара Віталій, 32 (0:3); Лопушнян Олексій, 34 (0:4); Мороз Сергій, 35 (1:4); Вітряченко Ігор, 38 (1:5); Мороз Сергій, 40 (2:5); Кочура Олександр, 40 (2:6); Шаравара Віталій, 42 (3:6)

Предупреждения: Сердюченко Євгеній, 38; Довжанський Костянтин, 40

 

"Ветеран-74" (Кіровоград) - "Найк" (Кіровоград) - 6:4 (1:3)

Судья: Поркуян Євген; Данілов Денис

Голы: Мітькин Ігор, 3 (0:1); Омельяненко Дмитро, 4 (1:1); Шилов Максим, 4 (1:2); Шилов Максим, 21 (1:3); Лялін Євген, 31 (1:4); Скобєлєв Дмитро, 35 (2:4); Бондаренко Валерій, 45 (3:4); Скобєлєв Дмитро, 46 (4:4); Листовський Костянтин, 48 (5:4); Особлюк Едуард, 50 (6:4)

Предупреждения: Скобєлєв Дмитро, 8; Омельяненко Дмитро, 28

 

Третя ліга

 

"Фалькон" (Кіровоград) - "Дніпро" (Кіровоград) - 6:5 (3:3)

Судья: Белесенев Сергій; Осадчий Сергій

Голы: Жаравін Олексій, 16 (1:0); Гайсьонок Ярослав, 17 (1:1); Камінний Іван, 18 (2:1); Гайсьонок Ярослав, 19 (2:2); Крамаренко Ігор, 22 (2:3); Тегляй Олександр, 23 (3:3); Логвиненко Ігор, 30 (3:4); Тегляй Олександр, 36 (4:4); Тегляй Олександр, 39 (5:4); Гайсьонок Ярослав, 43 (5:5); Сундуков Євгеній, 46 (6:5)

 

"Сокіл" (Соколівка) - "Атлетік" (Кіровоград) - 1:10 (0:3)

Судья: Белесенев Сергій; Осадчий Сергій

Голы: Макаренко Андрій, 4 (0:1); Мамчур Анатолій, 7 (0:2); Макаренко Андрій, 10 (0:3); Трехманенко Олег, 26 (1:3); Мамчур Анатолій, 30 (1:4); Танковський Богдан, 36 (1:5); Мамчур Анатолій, 39 (1:6); Макаренко Андрій, 44 (1:7); Журак Віталій, 45 (1:8); Журак Віталій, 47 (1:9); Макаренко Андрій, 48 (1:10)

Предупреждения: Мамчур Анатолій, 25; Таровик Олександр, 50; Кузнєцов Олег, 50

Удаления: Живицький Євген, 48

 

"DEAF" (Кіровоград) - "Крилья Советов" (Кіровоград) - 2:13 (0:4)

Судья: Бондаренко Ігор; Гордовий Микола

Голы: Аулін Роман, 8 (0:1); Аулін Роман, 11 (0:2); Дударенко Павло, 12 (0:3); Дмитров Вадим, 22 (0:4); Дикусар Олександр, 27 (0:5); Дмитров Вадим, 28 (0:6); Дикусар Олександр, 29 (0:7); Буянов Сергій, 30 (1:7); Буянов Сергій, 34 (2:7); Аулін Роман, 45 (2:8); Кожухар Владислав, 46 (2:9); Аулін Роман, 46 (2:10); Кожухар Владислав, 47 (2:11); Аулін Роман, 49 (2:12); Кожухар Владислав, 50 (2:13)

Предупреждения: Гаваженко Андрій, 23; Кожухар Сергій, 33; Кожухар Владислав, 34; Буянов Сергій, 38; Аулін Роман, 38

Удаления: Галіцкий Владислав, 38

 

ФК"Новоукраїнка" - МФК "Кіровоград" (Кіровоград) - 6:4 (5:0)

Судья: Бондаренко Ігор; Гордовий Микола

Голы: Корінний Олександр, 3 (1:0); Гусєв Микола, 6 (2:0); Федотов Андрій, 12 (3:0); Романов Анатолій, 15 (4:0); Корінний Олександр, 22 (5:0); Федотов Андрій, 33 (6:0); Пісчанський Руслан - с пенальти, 37 (6:1); Мустафаєв Расім, 42 (6:2); Пісчанський Руслан - с пенальти, 44 (6:3); Базуляк Кирило, 50 (6:4)

Предупреждения: Корінний Олександр, 22; Нешкреба Олег, 22; Поліщук Артем, 33; Маляренко Олександр, 36

 


Переглядів (450)