Рішення КДК
 

У середу, 28 січня, Контрольно-дисциплінарний комітет Кіровоградської обласної федерації футболу  під час чергового засідання прийняв декілька рішень.

 

 

  • За небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з ризиком нанесення травми, під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між  «Інгульською шахтою» і  «П’ятихатками», який відбувся 24 січня 2015 року, футболіста  команди «П’ятихатки» В. Нароженка дискваліфіковано на два матчі.

  • За  демонстрацію незгоди з рішеннями арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між  «Інгульською шахтою» і  «П’ятихатками», який відбувся 24 січня 2015 року гравець команди «П’ятихатки» О. Нароженка отримав умовну санкцію з відстороненням від змагань з випробувальним терміном до завершення чемпіонату Кіровоградської області з фут залу.

  • За  демонстрацію незгоди з рішеннями арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу між  «Інгульською шахтою» і  «Пятихатками», який відбувся 24 січня 2015 року гравець команди «Пятихатки» С. Таран отримав умовну санкцію з відстороненням від змагань  з випробувальним терміном 2 матчі

  • За нецензурні та образливі висловлювання на адресу арбітра під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з фут залу між «Енерго» і «Металург», який відбувся 24 січня 2015 року гравця команди «Металург» Є. Зінов’єва дискваліфіковано на три матчі.

  • За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з фут залу між «Атлетіком» і «DEAF», який відбувся 24 січня 2015 року футболіста команди «DEAF» А. Горбенка дискваліфіковано на три матчі.

  • За навмисний удар суперника, який не володіє м’ячем під час матчу 8-го туру чемпіонату Кіровоградської області з фут залу між «Атлетіком» і «DEAF», який відбувся 24 січня 2015 року футболіста команди «Атлетік» С. Веселого дискваліфіковано на три матчі.

  • За порушення норм регламенту Комітету арбітрів Кіровоградської обласної федерації футболу арбітра О. Голуба відсторонено від проведення змагань які проходять під егідою КОФФ терміном 2 місяці.

 

 


Переглядів (767)