Створити сайт
Хочу себе сайт
@ADVMAKER@

Команда Олександрійського колегіуму стала чемпіоном U12У Бердянську завершилися Всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola" сезону 2018/2019 у віковій категорії гравців U12. Сьогодні відбулися вирішальні стикові матчі:

Матч за 7 місце: ЗОШ-1 м. Кременчук - ЗОШ-2 м. Новоград-Волинський - 2:1

Матч за 5 місце: ЗОШ-11 м. Бердянськ - гімназія м. Первомайськ - 2:0

Матч за 3 місце: НВК-26 м. Рівне - ЗОШ-1 м. Красилів - 2:0

Перемогу у турнірі здобула команда Олександрійського колегіуму. З рахунком 1:0 вона перемогла вихованців ЗОШ-51 м. Харкова.

Кубок за перемогу у змаганнях з елементів техніки гри у футбол отримала команда кременчуцької ЗОШ-1. 

Переможці у вправах з елементів техніки гри у футбол:

Жонглювання - Бабич Тимур (ЗОШ-1 м. Кременчук)

Удари на дальність - Крук Владислав (НВК-26 м. Рівне)

Удари на точність - Манишин Максим (ЗОШ-2 м. Новоград-Волинський)
 

Кращі гравці фінального турніру:

ЗОШ-2 м. Новоград-Волинський - Комнацький Сергій 

ЗОШ-1 м. Кременчук - Старушко Максим 

Гімназія м. Первомайськ - Суржиков Олексій

ЗОШ № 11 м. Бердянськ - Кожушко Ярослав 

ЗОШ № 1 м. Красилів - Стрільчук Дмитро 

НВК-26 м. Рівне - Левченко Олександр 

ЗОШ № 51 м. Харків - Рудь Єгор

Колегіум м. Олександрія - Ляшенко Олександр 

Після завершення фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження учасників змагань фінального турніру. Усі гравці вісьмох команд-фіналістів отримали пам’ятні подарунки від ААФУ, футбольні м’ячі та призи від Української асоціації футболу. Усі команди отримали комплекти ігрової форми. Кращі гравці в кожній з команд та переможці у вправах з елементів техніки гри у футбол були відзначені призами від технічного спонсора фінального турнірі – компанії New Balance. Особлива подяка титульному спонсору змагань – компанії Coca-Cola, який надає велику допомогу українському "Шкіряному м’ячу – Кубку Coca-Cola".

Відзнаки юним футболістам вручили голова Всеукраїнського оргкомітету змагань Андрій Біба – кращий футболіст СРСР 1966-го р., перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко, перший заступник Запорізької ОФФ Петро Гончарук та секретар Бердянської міської ради Олексій Холод. 

Переможці "Шкіряного м'яча - Кубку Coca-Cola" U12 - команда Олександрійського колегіуму... 

... з чемпіонським Кубком! 

Спільне фото на пам'ять про гостинний Бердянськ-2019
 

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій

Переглядів (169)