«Шляховик» перший фіналіст Кубку Кіровоградської області

06 серпня в місті Знам’янка на міському стадіоні відбувся перший півфінальний поєдинок Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2016 року в якому зустрічались команди «Старт» (Іванківці) та «Шляховик» (Олександрія).

З перших хвилин матчу ініціативою заволоділи гравці команди «Старт» одну за одною проводивши свої атаки. Дещо розгублено виглядали захисники команди «Шляховик» що й призвело до пропущеного голу на 29 хвилині матчу. Простріл до штрафного майданчику і першим на м’ячі опинився С. Потьомкін 1:0. На перерву команди пішли за переваги в один м’яч на користь команди «Старт».

З початку другого тайму гравці команди «Шляховик» дещо активізувались в намаганні відігратися в рахунку. В одному з епізодів який не передбачав небезпеки нападник Олександрійців після помилки захисника вийшов на побачення з голкіпером команди «Старт» перегравши голкіпера мав всі шанси зрівнювати рахунок, але голкіпер за межами штрафного майданчика порушив правила гри за що його було вилучено. Місце в воротах зайняв польовий гравець О. Постільняк. І вже перший же постріл з штрафного удару став результативним для гравців команди «Шляховик» Д. Волошин перекинувши стінку поцілив в правий кут воріт 1:1.

Далі гра продовжувалась на рівних обидві команди боялись пропустити розуміючі, що часу відігратись може не залишитись. На 89 хвилині матчу, отримавши під час матчу велику масу критики від партнерів за невпевнену гру в обороні С. Твердоух вирішив піти в перед і виправдав сподівання рахунок змінився 2:1 на користь команди «Шляховик».

В меншості та ще й часу майже не залишилось так напевно думали вболівальники команди «Старт», але по іншому думали гравці Іванківців і вже на 90+4 хвилині матчу після подачі кутового захисникам Олександрійців не вдалось вибити мяч, і В. Хрієнко у власному карному майданчику порушив правила на О. Савіні, 11 – ти метровий удар, який відмінно реалізував Д. Іщенко 2:2. Фінальний свисток і підготовка до серіії після матчевих 11 – ти метрових ударів.

Першими удари виконували гравці команди «Старт».  М. Корчинський, А. Розсолодін, С. Барбанов відмінно виконали свої удари на що «Шляховик» відповів своїми трьома забитими 11 – ти метровими Д. Волошин, С. Твердоух, О. Пугач.

Четвертий удар О. Савіна зміг парирувати голкіпер Олександрійців Є. Білоконь, і навіть те, що С. Потьомкін реалізував 5 удар не врятувало команду «Старт» так, як гравці В. Горбань та О. Козубенко на 100% реалізували 11 – ти метрові, отже 5:4 на користь команди з Олександрії.

Якби на матчах за участю команди «Шляховик» були присутні гравці команди «Шахтар» (Донецьк) впевнений вони могли б повчитися реалізувати після матчеві 11 – ти метрові удари. Реалізація гравців команди «Шляховик» 10 з 10.

Переглядів (415)