Чемпіонат області з футзалу в залік обласних спортивних ігор 2015



Бомбардири

Прізвище

Команда

Голи

Ващенко Андрій

Олександрівський р-н

7

Бовкун Михайло

Новомиргородський р-н

6

Квашенко Сергій

Бобринецький р-н

6

Родзієвський Павло

Маловисківський р-н

5

Макаренко Сергій

Олександрійський р-н

5

Федотов Андрій

Новоукраїнський р-н

5

Поліщук Володимир

Устинівський р-н

5



Фінальні змагання

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

Стикові матчі

Матч за 7-8 місце

21.03.2015

11:40

Устинівський р-н

0:3

Кіровоградський р-н

Матч за 5-6 місце

21.03.2015

11:40

Новоархангельський р-н

 5:2

Петрівський р-н

Матч за 3-4 місце

21.03.2015

12:30

Олександрівський р-н

6:0

 Голованівський р-н

Матч за 1-2 місце

21.03.2015

12:30

Новоукраїнський р-н

5:4

Маловисківський р-н

 

 

Група 1

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

 Новоукраїнський р-н

3

3

0

0

15

6

+9

9

2

 Олександрівський р-н

3

1

0

0

14

11

+3

3

3

 Новоархангельський р-н

3

1

0

2

7

8

-1

3

4

 Устинівський р-н

3

1

0

2

8

19

-11

3

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

 20.03.2015

10:00 

 Олександрівський р-н

3:4

Новоархангельський р-н 

 20.03.2015

 10:00

 Новоукраїнський р-н

7:4

Устинівський р-н 

 20.03.2015

 11:40

 Новоархангельський р-н

2:3

Устинівський р-н 

 20.03.2015

 11:40

 Олександрівський р-н

1:6

Новоукраїнський р-н 

 21.03.2015

 10:00

 Новоукраїнський р-н

2:1

Новоархангельський р-н 

 21.03.2015

 10:00

 Устинівський р-н

1:10

Олександрівський р-н 

 

Група 2

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

 Маловисківський р-н

3

2

0

1

7

3

+4

6

2

 Голованівський р-н

3

1

1

1

10

4

+6

4

3

 Петрівський р-н

3

1

1

1

3

3

0

4

4

Кіровоградський р-н

3

1

0

2

5

13

-8

3

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

 20.03.2015

 10:50

 Кіровоградський р-н

2:1

Петрівський р-н 

 20.03.2015

 10:50

 Голованівський р-н

1:3

Маловисківський р-н 

 20.03.2015

 12:30

 Петрівський р-н

1:0

Маловисківський р-н 

 20.03.2015

 12:30

 Кіровоградський р-н

2:8

Голованівський р-н 

 21.03.2015

 10:50

 Голованівський р-н

1:1

Петрівський р-н 

 21.03.2015

 10:50

 Маловисківський р-н

4:1

Кіровоградський р-н 

  

   

Зональні змагання

 

Група 1

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Олександрівський р-н

4

3

1

0

15

5

+10

10

2

Маловисківський р-н

4

2

1

1

16

9

+7

7

3

Долинський р-н

4

1

3

0

11

9

+2

6

4

Знам’янський р-н

4

1

1

1

13

17

-4

4

5

Компаніївський р-н

4

0

0

4

6

21

-15

0

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

13.03.2015

10:00

Знам’янський р-н

 7:2

Компаніївський р-н

13.03.2015

10:00

Маловисківський р-н

 1:4

Олександрівський р-н

13.03.2015

11:20

Компаніївський р-н

 2:5

Маловисківський р-н

13.03.2015

11:20

Долинський р-н

 3:3

Знам’янський р-н

13.03.2015

13:20

Долинський р-н

 2:2

Олександрівський р-н

14.03.2015

09:00

Маловисківський р-н

 2:2

Долинський р-н

14.03.2015

09:00

Олександрівський р-н

 5:0

Компаніївський р-н

14.03.2015

10:20

Олександрівський р-н

4:2

Знам’янський р-н

14.03.2015

10:20

Компаніївський р-н

2:4

Долинський р-н

14.03.2015

12:20

Знам’янський р-н

 1:8

Маловисківський р-н

 

Група 2

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Новоукраїнський р-н

4

4

0

0

16

5

+11

12

2

Петрівський р-н

4

2

0

2

8

7

+1

6

3

Бобринецький р-н

4

2

0

2

14

14

0

6

4

Новомиргородський р-н

4

1

0

3

8

17

-9

3

5

Олександрійський р-н

4

1

0

3

8

11

-3

3

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

13.03.2015

10:40

Петрівський р-н

1:2

Олександрійський р-н

13.03.2015

10:40

Бобринецький р-н

 3:4

Новоукраїнський р-н

13.03.2015

12:00

Олександрійський р-н

 4:5

Бобринецький р-н

13.03.2015

12:00

Новомиргородський р-н

 0:5

Петрівський р-н

13.03.2015

13:20

Новомиргородський р-н

 1:5

Новоукраїнський р-н

14.03.2015

09:40

Бобринецький р-н

 6:4

Новомиргородський р-н

14.03.2015

09:40

Новоукраїнський р-н

 2:1

Олександрійський р-н

14.03.2015

11:00

Новоукраїнський р-н

 5:0

Петрівський р-н

14.03.2015

11:00

Олександрійський р-н

 1:3

Новомиргородський р-н

14.03.2015

12:20

Петрівський р-н

 2:0

Бобринецький р-н

 

Група 3

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Кіровоградський р-н

3

3

0

0

8

3

+5

9

2

Устинівський р-н

3

2

0

1

10

6

+4

6

3

Добровеличківський р-н

3

1

0

2

5

4

+1

3

4

Новгородківський р-н

3

0

0

3

0

10

-10

0

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

13.03.2015

12:40

Кіровоградський р-н

 1:0

Добровеличківський р-н

13.03.2015

12:40

Устинівський р-н

 4:0

Новгородківський р-н

14.03.2015

11:40

Кіровоградський р-н

 4:3

Устинівський р-н

14.03.2015

11:40

Добровеличківський р-н

 3:0

Новгородківський р-н

14.03.2015

13:00

Устинівський р-н

 3:2

Добровеличківський р-н

14.03.2015

13:00

Новгородківський р-н

0:3 

Кіровоградський р-н

 

Група 4

Команда

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

Р

О

1

Голованівський р-н

4

3

0

1

20

22

-2

9

2

Новоархангельський р-н

4

2

1

1

22

13

+9

7

3

Гайворонський р-н

4

2

1

1

17

12

+5

7

4

Вільшанський р-н

4

1

0

3

13

14

-1

3

5

Ульяновський р-н

4

0

0

4

8

19

-11

0

 

,

Дата

Початок

Господарі

Рахунок

Гості

14.03.2015

10:00 

Вільшанський р-н

3:4

Гайворонський р-н

14.03.2015

 10:30

Голованівський р-н

8:3

Ульяновський р-н

14.03.2015

 11:00

Новоархангельський р-н

3:3

Гайворонський р-н

14.03.2015

 11:30

Вільшанський р-н

 5:6

Голованівський р-н

14.03.2015

 12:00

Новоархангельський р-н

 5:4

Ульяновський р-н

14.03.2015

 12:30

Гайворонський р-н

 4:5

Голованівський р-н

14.03.2015

 13:00

Вільшанський р-н

 5:4

Новоархангельський р-н

14.03.2015

 13:30

Ульяновський р-н

1:6

Гайворонський р-н

14.03.2015

 14:00

Голованівський р-н

1:10

Новоархангельський р-н

14.03.2015

 14:30

Ульяновський р-н

-:- 

 Вільшанський р-н

 

 

Переглядів (910)